07.03.2023 16:13

8 березня минає рік, як житель нашої громади Віталій Бережок став небесним воїном

6406edc0b1b28__dacc6b2628521.jpg

Ціною власного життя він боровся за мир, за краще майбутнє, за кожного з нас, за Україну!

Рік минув, а біль залишиться назавжди.

Бережок   Віталій  Вікторович  народився  23 вересня 1990 року  в с.Ситківці Немирівського району Вінницької області.

У 1997 році пішов до 1 класу Забужанської  ЗОШ I-IIст.

У 2007 році  закінчив 11 клас Вишковецької ЗОШ I-III ст.

Навчався у  Вінницькому професійно- технічному училищі. Отримав  спеціальність верстатник  широкого профілю.

У 2008 році служив в лавах  Збройних Сил України.

Був  одружений,  у шлюбі народився син Владислав.

З 2009 року  працював на Вінницькому  водоканалі.

У  2014 році був мобілізований  Немирівським районним військовим комісаріатом. Направлений в Ужгородську військову частину.

У зону проведення антитерористичної операції відправлений у складі ремонтної роти  128 окремої гірсько-піхотної бригади.

Воював, отримав поранення.

По поверненню на Немирівщину заснував громадську організацію, яка допомагала військовим та їх сім’ям.

Коли розпочалось повномасштабне вторгнення прийняв рішення, незважаючи на  травму,  стати на захист України.

25 лютого 2022 року  разом із побратимами  пішов захищати нашу землю.

8 березня 2022 року на Миколаївщині ворожа куля обірвала життя нашого захисника.

Відповідно до Указу Президента України від 25.03.2022 року №169/2022 солдат Бережок Віталій Вікторович  нагороджений орденом «За мужність» ІІІст. (посмертно).

Похований в рідному селі Забужжя Тульчинського району Вінницької області.

Віталій залишиться у наших серцях і пам’яті. Адже герої не вмирають! Вони повертаються ангелами і оберігають своїх рідних та близьких.

Ми виборемо перемогу та завжди пам’ятатимемо якою ціною.