07.03.2023 14:06

ВИТЯГ ПРО МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ ДИТИНИ НА ПОРТАЛІ ДІЯ

6407291258fc1__FB_IMG_1678190783688.jpg

Раніше така довідка на порталі була доступна лише щодо дорослих. Тепер протягом кількох хвилин на порталі Дія батьки чи опікуни можуть оформити витяг про місце проживання дитини.

ЧИ МОЖНА ДИТИНІ САМОСТІЙНО ОТРИМАТИ ВИТЯГ

Так. Якщо у дитини є паспорт та РНОКПП, вона може замовити послугу самостійно. Якщо паспорта ще немає, то батьки можуть замовити витяг про місце проживання вашої дитини до років включно.

ЯК ПЕРЕВІРИТИ, ЩО ВИТЯГ ДІЙСНИЙ

Витяг містить унікальний номер витягу та QR-код. Його можна перевірити камерою смартфона.

ЧИ Є ІНШИЙ СПОСІБ ПІДТВЕРДЖЕННЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ДИТИНИ, КРІМ ВИТЯГУ

Так. Це можна зробити за допомогою цифрового паспорта в Дії — внутрішнього або закордонного.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО У ВИТЯЗІ ВІДСУТНІ ВІДОМОСТІ

Звернутися до ЦНАПу за місцем проживання вас або вашої дитини для перевірки та актуалізації даних.

Звертаємо увагу, витяг про місце проживання дитини сформується, якщо інформація про дитину наявна у Реєстрі територіальної громади.

Якщо місце проживання задеклароване в зоні бойових дій, оточенні або окупації, ви зможете актуалізувати дані після звільнення населеного пункту.

ЯК ОТРИМАТИ ВИТЯГ ОНЛАЙН

Авторизуйтесь на порталі Дія.

У розділі «Послуги» виберіть «Довідки та витяги».

Оберіть послугу «Витяг про місце проживання».

Виберіть, що хочете отримати витяг для вашої дитини.

Вкажіть серію та номер свідоцтва про народження дитини.

Через кілька хвилин ви отримаєте довідку, яку не потрібно носити з собою.