Брацлавська територіальна громада

Вінницька область, Тульчинський район

12.03.2023 15:57

В селі Зяньківці попрощалися із загиблим Захисником Лівандовським Віктором Миколайовичем.

12 березня 2023 року в Брацлавській громаді попрощалися та провели в останню дорогу ще одного полеглого на війні із загарбницькою росією захисника України – сержанта Віктора Миколайовича.

Безжальна війна забирає кращих із кращих синів і дочок.

Лівандовський Віктор Миколайович народився 21 лютого 1969 р. в с.Зяньківці. Після закінчення школи – навчався у Немирівському будівельному технікумі. Служив, пізніше деякий час перебував на службі в внутрішніх військах у м. Києві. У 1994 році повернувся в с.Зяньківці, працював в Зяньковецькій школі вчителем з військової підготовки, математики та фізичного виховання.

Один із перших, хто в 2015-2016 р.р пішов захищати рідну землю, брав участь в бойових діях на сході України, був учасником АТО.

28 лютого 2022 року був призваний на службу Тульчинським РТЦК та СП.

Сержант Лівандовський Віктор Миколайович був стрілець - помічник гранатометника 2 мотопіхотного відділення 3 мотопіхотної взводу 1 мотопіхотної роти.

07 березня 2023 року поблизу населеного пункту Первомайське, Донецької області внаслідок штурмових дій противника наш Захисник загинув.

У Героя залишилася сім’я : дружина Зоя, дочка Світлана, син Андрій, онуки Максин та Поліна, зять Сергій.

Чин похорону відбувся у рідному селі спочилого бійця. Віддати шану воїну й схилити голови за найвищу жертву нашого земляка в ім’я Батьківщини прийшли рідні, друзі, жителі громади, військові.

Слова співчуття, скорботи та підтримки, висловили: Брацлавський селищний голова Микола Кобринчук, заступник начальника Тульчинської РВА Сергій Чепернатий, представник Тульчинського РТЦК та СП старший лейтенант Олександр Салик, староста Зяньковецького старостинського округу  Юрій Остапенко та  директор Зяньковецької гімназії Василь Мизин.

У серцях земляків навіки залишиться пам’ять про гідного сина України, який пожертвував найдорожчим- свої життям заради нашої свободи.

Лівандовського Віктора Миколайовича поховали на Зяньковецькому кладовищі з усіма військовими почестями.

Висловлюємо щирі співчуття дружині, дітям та всій родині Віктора Миколайовича.

Герої не вмирають, а навічно вписують своє ім’я в історію України!

Вічна пам’ять, честь та шана Герою!