22.03.2023 10:34

29 березня 2023 року буде проводитися надання безкоштовної медичної допомоги Медичним центром МЕД ОК

641ac1645b22b__LANDSCAPE_840.jpg

Шановні жителі громади!‼️

29 березня 2023 року з 09,00 години в приміщенні Брацлавської ЛА ЗПСМ за адресою вул. Соборна 68, буде проводитися надання безкоштовної медичної допомоги для переміщених осіб, малозабезпечених та багатодітних громадян Брацлавської територіальної громади

Медичним центром МЕД ОК, який бере участь у програмі Міжнародної організації з Міграції.

Послуги, які безкоштовно надає мобільна бригада :

Консультації :

- Лікаря загальної практики сімейної медицини,

- ЛІКАРЯ акушер - гінеколога,

- ЛІКАРЯ - ендокринолога.,

- ЛІКАРЯ - кардіолога,

- Медичного Психолога.

ДОСЛІДЖЕННЯ :

- УЗ-діагностика органів черевної порожнини, щитоподібної, молочної залози, серця, судин, органів малого тазу.

- Екг-діагностика. Заг. аналіз сечі, Аналіз рівня цукру та гемоглобіну в крові. Заг. аналіз крові, гормони щитоподібної залози, а саме ТТГ, PSA- онкомаркер раку простати у чоловіків. Гліколізований гемоглобін, цитологічний мазок - онкоскринінг раку шийки матки у жінок.

Також бригада виконує щеплення багатокомпонентними вакцинами Бельгійського та Французького виробників, згідно календаря щеплень та надає безкоштовні ліки за призначенням лікаря.

За детальнішою інформацією просимо звернутися до свого сімейного лікаря та старшої медичної сестри Цюпко Олени за номером моб. тел. 0965727123

Директор КНП Центру ПМСД   Брацлавської селищної ради

Оксана Сосновська.