06.04.2023 08:18

Робота Учнівської ради Вінниччини - важливий крок у розвитку учнівського самоврядування області, - Наталя Заболотна

642e569d72199__1-1_2.jpg

Учнівська рада Вінницької області діє з 2021 року та об’єднує представників учнівського самоврядування усіх 63 громад регіону.

Рада активно працює над розвитком учнівського самоврядування.

«Учнівська рада Вінниччини - це фактично перша сходинка молодіжної участі в області. Далі молода людина може продовжити свою діяльність у Студентській Раді Вінниччини та у Молодіжному Конгресі Вінниччини, - коментує Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна. - Будучи активним учасником цих консультативно-дорадчих органів молодь вчиться ініціювати, відстоювати та реалізовувати свої ідеї, - власне набуває навичок суспільно-активного громадянина».

Безумовно, повномасштабне вторгнення росії змінило основний напрямок діяльності Учнівської ради Вінниччини.

З перших днів її учасники активно долучилися до волонтерства: допомагають у гуманітарних штабах, проводять концерти, благодійні акції, ярмарки, з метою збору коштів для ЗСУ та допомагають ВПО.

Голова Учнівської ради Богдан Голумбійовський, разом з родиною, прийняв у себе вдома більше 400 переселенців та роздав більше 50 продуктових наборів.

Також учнівська рада активно співпрацює з іншими молодіжними органами та у березні 2022 року об’єдналась у спільний проєкт Special UA. В рамках проєкту організовували кінопокази, навчання та дозвілля молоді.

«Робота Учнівської ради Вінниччини є важливим кроком у розвитку учнівського самоврядування в області, що дозволяє учням бути активними учасниками суспільного життя та розвивати свої лідерські навички. Бажаю новообраному складу натхнення та успіхів у подальшій роботі!» - підсумувала Наталя Заболотна.

642e56939b183.jpg 642e5694da6c3.jpg 642e5695c9ad0.jpg 642e56968b2a2.jpg 642e56995a54b.jpg