09.04.2023 08:52

Вітаємо усіх вірян західного обряду з Великоднем!

643004e4dc0d3__deb4bfd21e5b1de7483e32b5587e8e93.jpg

Дорогі жителі Брацлавської громади - християни західного обряду! Вітаємо вас з Воскресінням Христовим! Нехай у серці панує лише світло; в будинку – затишок і благополуччя; у близьких – міцне здоров'я і радість у душі. Світле свято Великдень – день, коли, здавалося б, неможливе може стати дійсністю, тому не переставай вірити.
 Цього року це світле свято ми відзначаємо в умовах повномасштабної війни в Україні, коли вороги обстрілюють і бомблять міста і села нашої країни та нищать українців.

Але для нас завжди Великдень був і буде одним з найважливіших і найулюбленіших днів в році, бо Христове Воскресіння уособлює перемогу життя над смертю, вселяє любов та віру.

Сьогодні у молитві ми просимо перемоги і миру на нашу землю, добра, здоров'я, сили й надії нашим захисникам, що часто ціною власного життя стримують ворога, та всім українцям.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!