20.04.2023 15:13

Семінар-нарада з питань охорони праці в Брацлавській ТГ

64412ce2e3636__1.jpg

18 квітня 2023 року Головний спеціаліст Відділу профілактики та розслідування нещасних випадків Управління контрольно - перевірочної роботи Головного управління пенсійного фонду України у Вінницькій області Сергій Пашенько  прийняв участь в семінар-нараді  з питань охорони праці та соціального страхування в Брацлавській ТГ.  В ході проведення вищезазначеної локації, де були присутні керівники дошкільних,учбових та медичних  закладів громади піднімалися питання  законодавства з питань охорони праці, порядку розслідування нещасних випадків виробничого та побутового характеру, виконання працівниками інструкцій з  охорони праці за видами робіт  та  забезпечення контролю  з боку посадових осіб за дотриманням працівниками вимог інструкцій з охорони праці.

64412cdcc63cd.jpg