28.04.2023 08:25

Шановні мешканці громади!

644b5d8f89760__images.jpg

Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос»  та Міжнародна громадська організація «Україна-Польща-Німеччина» спільно з польським партнером Фундацією «Братерство», при підтримці муніципалітету міста «Криниця-Здруй» організовує реабілітаційні заходи, дозвілля, екскурсії для громадян України (пріоритет надається родинам військовослужбовців).

Учасники програми: неповнолітні особи у супроводі матері та особи старші 18 років.

Проживання та відпочинок проходитимуть у польському курортному місті  Криниця-Здруй (терміном 14 днів).

Проживання та харчування за рахунок польської сторони. Проїзд в обидва кінці комфортабельним автобусом, страхування на період відпочинку за кордоном та організаційнні витрати за рахунок учасників (вартість 6 тис. грн. за особу)

Основна вимога – наявність діючого закордонного паспорта.

Дати виїзду погоджуються додатково (відповідно до формування груп).

Запис до 01 травня 2023 року включно за адресою: смт.Брацлав, вулиця Незалежності, 28        Брацлавська селищна рада