23.05.2023 08:41

Наша громада втратила ще одного Героя – Бровка Юрія Миколайовича, жителя смт Брацлав

646c54fcc1ef8__pixeleap_1684765918229.JPEG

Ще одна страшна звістка прийшла в Брацлавську громаду. Захищаючи Україну, загинув наш Герой – БРОВКО Юрій Миколайович, 07 листопада 1967 р.н., житель смт Брацлав.

Звістка про загибель українських захисників завжди є важкою і болісною. Ще один український військовий, ще один наш земляк, що воював за мир та свободу нашої країни, пішов у вічність.

Солдат Бровко Юрій Миколайович був  механіком – водієм 3 механізованого відділення – бойової машини 2 механізованого взводу 2 механізованої роти.

Юрій Миколайович призваний  на військову службу за мобілізацією. Під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини, внаслідок обстрілу артилерії противника та безпосереднього зіткнення з ворогом в районі н.п. Хромове Донецької області, 23.04.2023 року загинув, отримавши поранення несумісне з життям.

Юрій залишився назавжди вірним військовій присязі, адже, беручи участь в обороні нашої країни, захищаючи кожного з нас віддав найцінніше – своє життя.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати.

Світлі спогади про Героя завжди будуть сильнішими за смерть.

Брацлавська селищна рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого Захисника.

Вічна слава й пам’ять Герою!

Про зустріч загиблого та чин похорону повідомимо додатково.