Брацлавська територіальна громада

Вінницька область, Тульчинський район

25.05.2023 15:40

У Брацлаві в останню путь провели загиблого захисника Юрія Бровка

Війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забирає життя як цивільного населення, так і наших військових.

24 травня 2023 року жителі Брацлавської територіальної громади  зібралися, щоб провести в останню путь Юрія Бровка, що  віддав життя за Україну, за її незалежність та територіальну цілісність, за спокій сердець та за майбутнє кожного українця.

Віддати шану мужньому захиснику України прийшли близькі, друзі, знайомі, бойові побратими  та вдячні земляки. Схиливши голови в скорботі вони ставали на коліна та покладали квіти перед жалобною процесією.

Чин похорону відбувся у Свято-Миколаївському храмі в смт Брацлав.

Зі словами співчуття до родини звернулися:  представник Тульчинського РТЦК та СП старший лейтенант Олександр Салик, Голова Тульчинської районної ради Василь Неборецький, селищний голова Микола Кобринчук.

Юрій Миколайович завжди був щирою, відкритою, цілеспрямованою людиною та понад усе любив життя. Був хорошим товаришем і бойовим побратимом, завжди готовим прийти на допомогу іншим. Для нас він завжди залишиться взірцем хоробрості та стійкості. Тим, хто був не байдужим до долі України, хто плекав на краще майбутнє і світлий, мирний завтрашній день. Поховали мужнього Героя на селищному кладовищі. Останню шану побратиму віддали воєнним салютом. 

Вічна пам’ять і слава Герою! Щирі співчуття рідним і близьким. Поділяємо ваше горе, сумуємо за втратою найкращих синів України.