25.07.2023 18:06

Йому назавжди залишиться двадцять два……

64bfe615b00d7__pixeleap_1690297399094.JPEG

Сум та печаль огортає Брацлавщину. Чергова болюча втрата в нашій громаді. Російський окупант обірвав молоде, сповнене сил та енергії життя. В бою за незалежність своєї Батьківщини загинув житель с. Бугаків, Ведельський Юрій Леонідович, 17 листопада 2000 року народження.

Молодший сержант Ведельський Юрій Леонідович, служив командиром 1-го відділення, 1- го оперативного призначення, 7- ї роти оперативного призначення ( на бронетранспортерах) 3 – го батальйону оперативного призначення.

Поблизу н.п. Нововодяне Луганської області, 22.07.2023 року відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, загинув.

Україна втрачає свій цвіт - найкращих Героїв, котрі у хвилину найважчих випробувань без вагань стають на захист її кордонів та
народу, не шкодуючи найдорожчого - власного життя.

Брацлавська селищна рада  висловлює щирі співчуття родині, близьким, друзям, побратимам, односельцям Юрія Леонідовича. Сумуємо разом із вами та низько схиляємо голови у скорботі.

Вічна пам’ять та слава  Герою!

pixeleap_1690297399094.jpg