14.09.2023 16:18
#Всеукраїнський_Тиждень_громадянського_суспільства_2023
![650309af87b7b__20230914_144326.jpg 650309af87b7b__20230914_144326.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/26/127051/650309af87b7b__20230914_144326.jpg)
В Україні вперше проходить Тиждень громадянського суспільства. Його проводять у межах реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.
В рамках цього тижня поліцейський офіцер Брацлавської територіальної громади - капітан поліції Побережнюк Олександр Миколайович спільно з Службою у справах дітей та КУ " ЦНСП" Брацлавської селищної ради було відвідано сім'ї в яких діти знаходяться в складних життєвих обставинах, які проживають на території громади.
Під час бесіди капітан поліції Олександр Миколайович ознайомив дітей з правилами дорожнього руху, домедичної допомоги та вмістом аптечки (яка має бути обов'язково в наявності у водіїв), а також спецзасоби поліцейських.
Також була проведена спільна нарада з органами місцевого самоврядування, щодо проведення профілактичної роботи серед дітей та батьків у громаді. Метою якої є профілактика запобігання скоєння неповнолітніми правопорушень та здійснення профілактичних заходів в навчальних закладах громади.
#Всеукраїнський_Тиждень_громадянського_суспільства_2023
![20230914_144247.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/26/128043/20230914_144247.jpg)
![20230914_144302.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/26/128044/20230914_144302.jpg)
![IMG-20230914-WA0000.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/26/128045/IMG-20230914-WA0000.jpg)
![IMG-20230914-WA0001.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/26/128046/IMG-20230914-WA0001.jpg)