17.09.2023 09:04

Щиро вітаємо усіх рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника!

6507e8f6a2350__Khnk_XQgDIU.jpg

Сьогодні професія рятувальника набула особливого значення. Ви щодня утримуєте важливий внутрішній фронт боротьби з російськими окупантами: першими прибуваєте на місця влучання російських ракет та снарядів, пожеж та вибухів, ліквідовуєте небезпеку, розбираєте завали, рятуєте людей.

Хочемо щиро подякувати за те, що в умовах воєнного стану ви ні на день не залишали вашу службу і  цілодобово були готові до боротьби з незваним лихом. На Вас покладена надзвичайно почесна місія — охороняти безпеку та спокій жителів нашої громади. Кожен ваш тривожний виїзд – це випробування сили духу і професіоналізму, це врятовані людські життя.

Бажаємо кожному рятівнику «сухих рукавів» та ніяких надзвичайних ситуацій в особистому житті, а професійні навички поліпшувати тільки на навчаннях.