17.09.2023 09:05

Шановні працівники лісового господарства!

6507e92a8f84f__prac.jpg

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу! Ліс – не тільки унікальний і безцінний дарунок природи, прикраса рідної землі, але й запорука нашої екологічної безпеки, пріоритетна складова народногосподарського комплексу і основа економічної стабільності країни.

Саме від Вашої професійної, невтомної та самовідданої праці залежить збереження зеленого багатства, його відновлення та ефективне використання. Дбаючи про розвиток лісового господарства, ви активно впроваджуєте новітні природозберігаючі технології, щоб залишити у спадок нащадкам насправді зелену планету.

Від усієї душі бажаємо Вам та Вашим родинам мирного неба, міцного здоров`я, Божого благословення, добробуту і стабільності, оптимізму. Вагомих здобутків у професійній діяльності, реалізації задумів.