Брацлавська територіальна громада

Вінницька область, Тульчинський район

05.11.2023 08:42

Шановні працівники соціальної сфери!

65488b7f88f9c__den_soc_prazivnika2021.jpg

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери, який в Україні відзначають у першу неділю листопада.

Соціальна сфера об’єднує людей багатьох найрізноманітніших професій, однак для всіх Вас стоїть одне спільне завдання: допомогти тим людям, які є найбільш вразливими, надати їм всебічну підтримку та вирішити важливі проблемні питання. Саме Ви опікуєтеся та допомагаєте людям похилого віку, одиноким громадянам, особам з інвалідністю, сиротам, малозабезпеченим та багатодітним сім’ям та всім, хто опинився у складних життєвих обставинах. А сьогодні Ви підтримуєте і надаєте соціальні послуги сім’ям військовослужбовців, а також тим, хто рятуючись від війни, знайшов притулок у нашій громаді.

Дякуємо Вам за вашу важливу та потрібну роботу. Своєю працею Ви даєте людям надію, віру, не дозволяєте почуватись одинокими та забутими, даруєте теплоту та радість, допомагаєте повірити в себе, свої можливості та здолати життєві труднощі.

Сердечно бажаємо Вaм миру, але лише переможного, міцного здоров’я, домашнього затишку, особистого щастя, невичерпної життєвої енергiї, здійснення планів та задумів. Нехай добро, зроблене Вaми, повертaється до Вaс сторицею та додає наснаги на щодень!