09.11.2023 09:08

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

654c861730224__den-pratsivnikiv-kulturi-09_11_2022r_.jpg

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Сьогодні, коли культура є одним з напрямків національного відродження, саме ви підтримуєте духовність і почуття національної гідності в суспільстві.

Ваш внесок у справу збереження національної культурної спадщини, у розвиток народної творчості, збагачення мистецьких надбань – неоціненний. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте рідну Україну! Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Дорогі працівники культури та майстри народного мистецтва, зичимо Вам мирного неба, міцного здоров’я, безмежного щастя, родинного тепла, творчих успіхів і мистецьких злетів.

Хай втілюються в життя всі Ваші мрії та задуми, а кожен день дарує натхнення і нові життєві перемоги. Нехай ніколи не згасає в душі вогник творчості та краси. Миру, злагоди, добробуту Вам і Вашим родинам.