16.11.2023 15:28

Привітали довгожительку громади з ювілеєм - Шуліпу Ганну Гаврилівну

65561a09adf18__20231116_091753.jpg

14 листопада виповнилось 90 років ще одній довгожительці Брацлавської громади – Шуліпі Ганні Гаврилівні, жительці с.Гриненки. З нагоди поважного ювілею до іменинниці завітали Брацлавський селищної голова Микола Кобринчук та староста Гриненського старостинського округу Олена Терпецька.

Вручаючи подарунки ювілярці, Микола Кобринчук звернувся зі щирими словами вітання: «Сердечно вдячний за вашу працю, життєву стійкість та мудрість. Пишаємось тим, що у нашій громаді проживають такі поважні ювіляри.  Від імені усієї громади зичу міцного здоров’я, щастя, радості та ще довгих років життя у мирній, переможній Україні».

До привітання також долучилась староста - Олена Терпецька.

Ганна Гаврилівна народилася 14.11.1933 р. в с.Гриненки, дитинство і юність провела в рідному селі. Близько 50 років працювала фельдшером. Перебуваючи у шлюбі з Шуліпою Василем Леонтійовичем народила двох доньок, але на жаль чоловік рано помер і виховувала донечок Ганна Гаврилівна самотужки. Нині пані Ганна має двох онуків та троє правнуків.

Низький уклін Вам, шановна Ганно Гаврилівно, бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди  тішили своєю турботою та увагою. Бажаємо Вам міцного здоров’я, розуміння рідних, більше радості і задоволень, які Ви заслужили. З ювілеєм!

20231116_091517.jpg 20231116_091540.jpg