19.11.2023 10:18

Шановні аграрії!

655b16fa0bb1b__screenshot_1-1-623x370.png

Сердечно вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства! Щиро дякуємо усім працівникам сільського господарства за самовіддану працю, любов до землі, витримку та мудрість.

Це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих працівників ланів і ферм, керівників і фахівців сільськогосподарських підприємств, фермерських та власників особистих селянських господарств, ветеранів сільськогосподарського виробництва незалежно від форм власності та господарювання.

Висловлюємо шану і подяку всім,  чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання агропромислового комплексу нашої громади та країни в цілому.

Сердечно зичимо вам міцного здоров’я, миру та злагоди! Нехай щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо та завжди світить сонце!