04.12.2023 18:55

Війна забирає навіки мужніх Героїв нашої країни...

656ed884a079f__IMG-76f1ab65de3716eede7449c5d74f4df8-V-(1).jpg

У боях за Україну та її мирне життя загинув уродженець смт Брацлава – Лаврик Юрій Михайлович.

Юрій Михайлович, народився 17 жовтня 1985 р. в смт Брацлав, закінчив Брацлавську ЗОШ №1 та вступив на навчання до Львівського аграрного державного університету. У 2010 році одружився, та з того часу проживав у Львові.

В березні 2023 року був мобілізований Львівським РТЦК та СП.

Солдат Лаврик Юрій Михайлович служив інспектором прикордонної служби 1 категорії – оператор (з протидії БПС) відділення повітряної розвідки та протидії безпілотним повітряним суднам третього відділу прикордонної служби четвертої прикордонної комендатури швидкого реагування. Відданий військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, 30.10 2023 року внаслідок бойових дій в районі н.п.Іванівка, Куп’янського району Харківської області, загинув.

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого, поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.

Вічна пам'ять і низький уклін тобі, Воїне нескореного народу незламної країни.

Герої не вмирають!

Про зустріч та поховання загиблого повідомимо додатково.