04.12.2023 19:02

Знову маємо сумну звістку, ненависний ворог обірвав життя ще одного нашого земляка - Мельника Сергія Миколайовича

656ed9d829ff4__IMG-76f1ab65de3716eede7449c5d74f4df8-V-(2).jpg

Знову маємо сумну звістку, ненависний ворог обірвав життя ще одного нашого земляка, мужнього захисника, патріота, оборонця України - Мельника Сергія Миколайовича 08 березня 1981р.н., жителя смт Брацлав.

Солдат, Мельник Сергій Миколайович, призваний під час мобілізації 01.03.2022 року Немирівським РТЦК та СП.

Служив, номером обслуги міномета мінометного взводу 2-ї роти оперативного призначення ( на бронетранспортерах) 2-го батальйону оперативного призначення.

Під час виконання бойового завдання, виявивши стійкість і мужність, 02 грудня 2023 року, в районі н.п. Вербове, Пологівського району Запоріжської області отримав поранення несумісні з життям та загинув.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким. Низько схиляємо голови у скорботі, розділяючи Ваш біль і смуток.

Ми повинні завжди пам’ятати, якою дорогою ціною нам дістається кожна хвилина нашого життя та незалежність України.

Вічна пам’ять Герою!

Про зустріч та поховання загиблого повідомимо додатково.