07.12.2023 13:54
З Днем місцевого самоврядування!
![657304f052bad__screenshot_1-1.jpg 657304f052bad__screenshot_1-1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/26/150808/657304f052bad__screenshot_1-1.jpg)
Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, члени виконавчого комітету та депутати Брацлавської селищної ради
Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!
У зв’язку із повномасштабним вторгненням російських окупантів на нашу землю, ми усі отримали новий виклик на перевірку нашої організованості, витримки, згуртованості та незламності.
Тож нехай цей урочистий день додасть усім сил і наснаги на добрі справи, впевненості у мирному майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і добробуту українського народу.
Міцного здоров’я вам, шановні колеги, нових звершень у вашій відповідальній роботі, успіхів у справі служіння своїй громаді, рідному краю і нашій Україні. Миру усім нам та довгоочікуваної Перемоги.