06.12.2023 14:49

65731164ae574__pixeleap_1701874403976.JPEG

Колектив Брацлавської селищної ради, виконавчий комітет та депутатський корпус висловлює щирі співчуття  Гусляковій Тетяні  Олександрівні  та всій родині з приводу смерті Гуслякова Бориса Дмитровича.

Гусляков Борис Дмитрович  працював в Брацлавській територіальній місцевій пожежній команді з 17.05.2017 року на посаді начальника варти. За час роботи зарекомендував себе з позитивної сторони. Функціональні обов’язки виконував відмінно, користувався авторитетом серед колег. У пам’яті колективу Борис Дмитрович  назавжди залишиться добрим другом, доброзичливим  колегою, надійним порадником.

Борис Дмитрович боровся не лише з вогнем, а й боронив українську землю від російського окупанта, був учасником АТО/ООС. Знаходився в зоні бойових дій з 14.06.2015 – 15.07.2016 р.р. мав багато нагород та медалей.

Жодні слова не зменшать душевний біль від втрати найріднішої людини. Ми щиро поділяємо Ваше горе і передаємо слова співчуття та  підтримки Вам і Вашим рідним.  Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для Вас людини, а слова підтримки допоможуть перенести страшне горе.