20.12.2023 11:53

Передчасно перестало битися серце Лисова Василя Юрійовича, мужнього Захисника, оборонця України, нашого земляка, жителя смт Брацлав.

6582c876a524b__pixeleap_1703058997686.JPEG

Лисов Василь Юрійович народився 16 вересня 1984 року в смт Брацлав.

Навчався в Брацлавській ЗОШ №1, після закінчення 10 класів вступив на навчання до Ладижинського технікуму механізації сільського господарства, де навчався на механіка.

У 2003 році перевівся на навчання до Брацлавського державного сільськогосподарського  технікуму на спеціальність «Фінанси і кредит».

З 2005 року навчався в Одеському аграрному університеті.

Жив та працював в рідному Брацлаві.

З початку  листопада 2022 року був мобілізований на військову службу.

Він ніколи не був байдужим до долі своїх земляків і співвітчизників, був справжнім професіоналом у справі захисту Вітчизни, чесним, чуйним, вірним та надійним побратимом. Однак небезпека наздогнала Героя не на полі бою. З травня 2023 року у Василя Юрійовича почалися проблеми зі здоров’ям. Погане самопочуття не давало можливості нести службу. Діагноз був страшним…. Чоловік боровся за своє життя в лікарні. Та хвороба виявилася сильнішою, 19 грудня 2023 року Василь Юрійович помер.

Брацлавська селищна рада висловлює щирі співчуття рідним. Жодні слова не зменшать душевний біль від втрати найріднішої людини.

Чин похорону розпочнеться сьогодні о 13:00 біля будинку померлого.