20.09.2021 14:35

Національна програма відновлення мостів – наймасштабніший за всі роки Незалежності ремонт мостового господарства країни. Вона стартувала у травні 2020 року і розрахована на 5 років.

614872bdc3177__bb3d9492439cff1be41cfed073e535e4.jpg

У рамках Програми ремонтуються та будуються мости, шляхопроводи над залізницею та шляхопроводи над дорогою.

За 16 місяців роботи програми вдалося чимало: знакові довгобуди країни «розморозили», а деякі з них вже здали в експлуатацію. Стартувало зведення мостів, котрі були лише обіцянками політиків.

21 вересня Автодор розкаже про результати роботи Національної програми відновлення мостів, сучасні технології та рішення для мостового господарства України.

Спікери:

Андрій Івко, заступник голови Укравтодору, координатор Національної програми відновлення мостів;

Артем Безуглий, Директор ДП «ДерждорНДІ».

Початок об 11:30 на Арт-Причалі (Київ, вул. Набережно-Хрещатицька р. Дніпро, причал №1, 2).

Акредитація: https://bit.ly/2Z0DUpb

Також транслюватиметься захід на сторінці.

#Укравтодор

#Великебудівництво