01.07.2024 10:32

Надання статусу дитини, яка постраждала від воєнних дій і збройних конфліктів

6684ff81629c5__images-(1).jpg

Надання статусу дитини, яка постраждала від воєнних дій і збройних конфліктів

Відповідно до постанови № 268 від 05 квітня 2017 року «Про затвердження Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів» статус надається дитині, яка постраждала від воєнних дій і збройних конфліктів, за місцем реєстрації дитини як внутрішньо переміщеної особи.

Для надання дитині статусу потрібно звернутися до Служби у справах дітей Брацлавської селищної ради та надати такі документи:

- заяву про надання статусу;

- згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

свідоцтво про народження дитини або інший документ, що посвідчує особу дитини;

- ідентифікаційний номер заявника та  дитини;

- кольорове фото дитини в повний зріст 9х13;

- документ, що посвідчує особу заявника (паспорт особи);

- документа, що підтверджує повноваження законного представника дитини (у разі коли дитина постійно проживає/перебуває у закладі охорони здоров’я, закладі освіти або іншому дитячому закладі, документа, що підтверджує факт перебування дитини в такому закладі) або родинні стосунки між дитиною та заявником

довідка про взяття дитини на облік як внутрішньо переміщеної особи;

витяг з реєстру територіальної громади;

- висновок оцінки потреб сім’ї/особи.

Звертайтесь за адресою: вул. Незалежності 28, смт.Брацлав