15.09.2024 08:47

З Днем працівника лісу!

b0219a09-285d-4240-ae77-37f24f183622.jpg

Традиційно в третю неділю вересня своє професійне свято відзначають люди, які своєю щоденною працею піклуються про збереження та примноження лісового багатства – працівники лісового господарства.

Шановні лісівники!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу!

У цей день бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, оптимізму, творчого натхнення на подальшу плідну працю і віри в краще майбутнє.

Саме від Вашої професійної, невтомної та самовідданої праці залежить збереження зеленого багатства, його відновлення та ефективне використання. Дбаючи про розвиток лісового господарства, ви активно впроваджуєте новітні природозберігаючі технології, щоб залишити у спадок нащадкам справжній скарб - зелену планету.

З повагою

селищний голова Микола Кобринчук, виконавчий комітет та депутатський корпус Брацлавської селищної ради.