26.03.2020 08:52
Триває дезінфекція громадських місць у Брацлавській ОТГ
![5e7dccf20e892448334561.jpg 5e7dccf20e892448334561.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/26/4275/5e7dccf20e892448334561.jpg)
Із продовженням карантинних заходів триває дезінфекція громадських місць та установ у Брацлавській ОТГ. Працівники комунгоспу обробили територію ДНЗ «Ромашка», Брацлавського НВК №1(ігрові та спортивні майданчики, лави та альтанки).
Відповідно до рішення селищної комісії з питань-техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, Брацлавський ККП організовуватиме проведення дезінфекції території магістральних вулиць та зупинок громадського транспорту в ранкові та вечірні години дезінфікуючими засобами, що дозволені для цих цілей.
Нагадаємо, що за рішенням Кабінету Міністрів карантинні заходи подовжено до 24 квітня: по всій території України запроваджено режим надзвичайної ситуації.
![5e7dc41d25c29464470359.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/26/4276/5e7dc41d25c29464470359.jpg)
![5e7dc7dc20c21179703618.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/26/4277/5e7dc7dc20c21179703618.jpg)
![5e7dc86dbe55c058597845.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/26/4278/5e7dc86dbe55c058597845.jpg)
![5e7dca1732b85790226338.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/26/4279/5e7dca1732b85790226338.jpg)
![5e7dcbc9efe69608070450.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/26/4280/5e7dcbc9efe69608070450.jpg)
![5e7dcbeaafc50412292128.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/26/4281/5e7dcbeaafc50412292128.jpg)
![5e7dccc9c309c525238558.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/26/4282/5e7dccc9c309c525238558.jpg)