30.03.2020 10:16

Колектив ТДВ "Брацлав" виготовив захисні маски для Брацлавської амбулаторії загальної практики сімейної медицини та Брацлавського відділення екстреної медицини

5e81c72638bd4849649851.jpg

Сьогодні, 30 березня, власник ТДВ "Брацлав" Петро Михайленко та селищний голова Віталій Мазур подарували захисні маски Брацлавській амбулаторії загальної практики сімейної медицини та Брацлавському відділенню екстреної медицини. Виготовлення засобів індивідуального захисту розпочалося за ініціативи Петра Миколайовича та трудового колективу компанії. Маски шиють зі спеціального матеріалу, який має високу антибактеріальну стійкість. Наразі саме лікарям найчастіше потрібні маски. Раніше на позачерговій сесії селищної ради вже виділили кошти на придбання засобів індивідуального захисту медпрацівників. Проте маски залишаються затребуваними в роботі, зважаючи на необхідність постійно їх змінювати та дефіцит цього товару на ринку.

Відомо, що підтверджених випадків захворювання  в Брацлавській ОТГ немає. Медики району мають швидкі тести на виявлення коронавірусу, і у разі звернення мешканців з підозрами на ГРЗ вживають заходи для виявлення хвороби.

Будьте свідомими, дотримуйтесь рекомендацій (Дії під час карантину), які допоможуть запобігти поширенню вірусу та зберегти життя!

5e81c73b7855e652893519.jpg 5e81c73e2d3a5906082061.jpg