Брацлавська територіальна громада

Вінницька область, Тульчинський район

17.04.2020 17:46

Брацлавське ККП продовжує здійснювати прибирання громадських місць та регулярний вивіз сміття

Працівники Брацлавського комунгоспу провели черговий збір твердих побутових відходів у населення. Сміття вивозять згідно з постійним графіком (який був оприлюднений раніше) на всіх вулицях Брацлава. Чимало людей вже долучились до даної послуги та уклали з комунгоспом договори на вивіз твердих побутових відходів. Кількість таких договорів поступово збільшується.

Впродовж минулого тижня працівники Брацлавського ККП провели прибирання вулиць та громадських місць нашого містечка. Зокрема здійснені роботи з прибирання території православного кладовища,  лікарні та будинку культури.

Наголошуємо, що сьогодні відбулось засідання адміністративної комісії при виконкомі селищної ради і винесено ряд постанов про накладення штрафів за порушення правил благоустрою, які тепер мають набрати законної сили. Детальну інформацію очікуйте згодом.

 Пам’ятаймо, що чистота починається з кожного з нас. Давайте цінувати тих, хто працює, задля того, аби ми ходили чистими вулицями, працювали у належних умовах та обирали доглянуті та охайні місця для відпочинку. Територія громади облаштована урнами для сміття, регулярно здійснюється прибирання. Якщо ви стали свідком вчинення вандалізму, проінформуйте порушника. Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!