08.05.2020 11:39

Відзначення Дня пам'яті та примирення у Брацлавській ОТГ

5eb5732c3e340896611099.jpg

Сьогодні, 8 травня, Україна та увесь західний світ відзначає День пам'яті та примирення.

Представники селищної ради на чолі з головою Брацлавської ОТГ Віталієм Мазуром поклали квіти до пам'ятника Загиблим воїнам. Усі  заходи, приурочені до 8 та 9 травня, які передбачають масові зібрання, у зв'язку з карантинними обмеженнями скасовано.

Важливо, напередодні свята приділити особливу увагу та піклування людям, які захищали країну 75 років тому, які є живими свідками історії. Селищний голова Віталій Мазур особисто привітав та вручив подарунок кожному ветерану та ветеранській вдові громади.

Нагадаємо, що цей день був встановлений 6 років тому за наказом Президента України задля "вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлеріівській коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам'яті про загиблих".