15.05.2020 05:03

Брацлавські рятувальники загасили пожежу на сміттєзвалищі

5ebe5b06c3cf8086718428.png

Працівники Брацлавської територіальної місцевої пожежної команди впродовж двох днів гасили пожежу на сміттєзвалищі.

Спалювання побутових відходів, сухого листя та трави забороняє чинне законодавство. Такі дії негативно впливають на стан навколишнього середовища, забруднюють повітря.  Відповідно до Статті 82. про "Порушення вимог щодо поводження з відходами під час їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, знешкодження, видалення або захоронення." Кодексу України про адміністративні правопорушення: "Порушення вимог щодо поводження з відходами під час їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, знешкодження, видалення або захоронення тягне за собою накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян — суб’єктів підприємницької діяльності — від 50 до 100 нмдг. " А також за Статтею 152. про "Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів.": "Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 20 до 80 нмдг і на посадових осіб, громадян — суб’єктів підприємницької діяльності — від 50 до 100 нмдг. "

Якщо ви стали свідком вчинення правопорушення, повідомте поліцію.

Пам'ятаймо про працю рятувальників не лише у їх професійне свято. "Врятувати, запобігти, допомогти" - девіз "героїв нашого часу", а саме "запобігти" - справа кожного з нас.