28.05.2020 04:32

Брацлавська ОТГ - переможець обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад

5ecf43de5f18d621849572.jpg

Брацлавська ОТГ стала переможцем в обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад. Проєкт "Капітальний ремонт системи опалення спортивної зали Брацлавського НВК №1 " обрали за напрямом " Впровадження енерго- та ресурсозбережувальних технологій на об’єктах комунальної власності та ОСББ, в т. ч. проведення енергетичних обстежень будівель комунальної власності з підготовкою відповідного звіту з енергоаудиту й формуванням". На його реалізацію Вінницька обласна рада виділила 156 891,79 грн. Загальна вартість - 356 232 грн: решта коштів дофінансується з місцевого бюджету.

Цьогоріч на участь у конкурсі було зареєстровано 552 учасники, серед яких обрали 188 переможців, включаючи Брацлавську ОТГ. "Функцію адміністратора конкурсу вже четвертий рік поспіль виконує обласна Асоціація органів місцевго самоврядування. Всі результати реєструвалися у спеціальній програмі, яка автоматично визначала переможців. Конкурсній раді залишалось лише погодити ці дані та прийняти рішення щодо певних питань та звернень. Секретаріат ВОАОМС зробив все можливе, аби визначення переможців було максимально простим, прозорим і чесним." - зазначають на офіційному сайті Вінницької обласної ради.

Ознайомитися зі списком переможців можна за посиланням: Переможці обласного конкурсу проєктів.pdf