10.06.2020 16:32

Брацлавська ОТГ отримала «Скриньку здоров’я громади» в рамках всеукраїнського проєкту

5ee10be97a5ae633294921.jpg

Брацлавська ОТГ отримала «Скриньку здоров’я громади» у рамках офіційного заходу з підтримки ОТГ у боротьбі з пандемією COVID-19». Проєкт реалізується завдяки Міжнародного благодійного фонду «Карітас України», а також Програми «U-LEAD з Європою». До вмісту скриньки увійшли захисні засоби: медичні захисні маски, костюми біологічного захисту, дезінфікуючі засоби, захисні окуляри, распіратори, рукавички та безконтактний інфрачервоний термометр.

Згодом допомогу буде передано до Брацлавської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Варто зазначити, що цей проєкт є ще одним кроком до об’єднання України з Європою. Голова МЗС Дмитро Кулеба наголосив на тому, що «U-LEAD з Європою» зміцнює зв’язок між українцями та Європейським Союзом: «На коробках написано «прямуємо разом», то коли люти в об’єднаних територіальних громадах отримають ці скриньки, то вони розумітимуть, що це йдеться про них. Що разом з європейськими партнерами прямують не лише люди у Києві, Львові та Одесі, а й в маленьких ОТГ. Ось в цьому фундаментальне значення цього проекту».

Такі скриньки вже отримали ті ОТГ, які виявили ініціативу та надіслали листа до Міжнародного благодійного фонду "Карітас України". Дякуємо за співпрацю ініціаторам та реалізаторам проєкту!

5ee10bd04a625406281717.jpg 5ee10c3515366385026964.jpg