28.06.2020 05:00

Вітаємо з Днем Конституції України!

5ef705614d9a2867375235.jpg

Шановні співвітчизники, друзі, колеги!

Сьогодні, 28 червня, Україна відзначає одне з найвизначніших національних свят – День Конституції. Уже 24 роки Основний Закон є гарантом цінності людини, її життя та здоров’я, гідності та честі. Цей період став етапом становлення та утвердження демократичної держави, вільного та гуманного суспільства. Найвища юридична сила Конституції, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Отож, нехай дух законності живе у кожному громадянинові нашої країни. Давайте формувати разом справедливе, солідарне, вільне суспільство, могутню та заможну державу, побудовану на основах європейської демократії.

Бажаю усім нам наснаги, незламності духу, світлих думок, високих прагнень, впевненості у спільних діях задля гідного майбутнього. Міцного здоров’я, злагоди, непереборного бажання жити та працювати!

З Днем Конституції!

З повагою, Віталій Мазур