23.08.2020 05:00

З Днем Державного Прапора України!

5f4192d6cd706179401347.jpg

Шановні співвітчизники, друзі, колеги, щиро вітаю Вас із Днем Державного Прапора України!

Синьо-жовтий стяг є одним із символів нашої держави. Чисте небо та золотаве поле - уособлення свободи та добробуту. Не зважаючи на те, що Верховна Рада затвердила державний прапор у 1992 році, він має набагато глибшу історію, таку, як у нашого народу. Перша історична згадка про поєднання синього та жовтого елементів в офіційній символіці датується 1256 роком. Поєднання символічних для країни кольорів знаходимо і в добу козацтва. Часто у запорожців були сині стяги, прикрашені золотистими орнаментами, образами православних святих або ж козаків.

Часи Революції Гідності, АТО, Олімпійські ігри... Синьо-жовтий прапор є справжнім оберегом для нас, українців. Шануймо його!

Бажаю, щоб небо над головою було завжди ясним і блакитним, а урожай щедрим і багатим. Нехай стяг України наповнює душу патріотизмом і прагненням до світлого майбутнього. Миру, злагоди, невичерпного оптимізму усім нам!

З повагою, Віталій Мазур