01.09.2020 16:50

У Брацлавському НВК №1 пролунав перший дзвоник

5f4fe4e81f6cb791392657.jpg

1 вересня, традиційно, у День Знань у Брацлавському НВК №1 школи-гімназії стартував новий навчальний рік . Цьогоріч програма заходів зазнала змін через карантинні обмеження. Спершу на шкільному подвір’ї перший дзвоник продзвенів для першокласників, випускників та учнів молодших класів.

Лави школярів Брацлавського НВК поповнили 18 дітей, Монастирської філії – 7. Усі першокласники отримали подарунки від селищної ради та її очільника Віталія Мазура.

Із новими зошитами та класною керівницею Жанною Крижанівською учні пішли на перший у своєму житті урок. У руках маленької школярки, яку ніс на плечах одинадцятикласник, продзвенів дзвоник. Він покликав усю початкову школу на вступні заняття.

Учні середніх та старших класів очікували на захід у місцевому парку поблизу школи. Директорка закладу Оксана Білозір разом із заступником з навчально-виховної роботи Оленою Камінською  розпочали церемонію вручення грамот на подяк. Минулого навчального року учні Брацлавського НВК вибороли аж 50 призових місць на районних олімпіадах та конкурсах. Керівництво школи відзначило батьків, які взяли активну участь у підготовці закладу до нового навчального року. Так Анна Шейновська, мати учня 7 класу, надала школі медичні препарати, включно дезінфікуючі розчини, рукавички, термометр, загальною сумою понад 3000 гривень. Анатолій Поліщук забезпечив будівельні матеріали для реалізації проєкту – спорудження гойдалки. Учні працюватимуть над його втіленням на уроках трудового навчання, які тепер проводитимуться на свіжому повітрі.

Карантинні обмеження досі чинні, але директорка Оксана Білозір запевняє, що школа готова працювати на 100%.

«Ми всі маємо навчитися жити в нових умовах, дотримуватися правил дисципліни та порядку, дбати про власне здоров’я, тому що цей навчальний рік є  викликом для всіх нас. Естафету від медичних закладів приймають саме навчальні, і ми всі в групі ризику, тому повинні дбати про  безпеку. Основне завдання школи – це створення безпечного середовища для усіх учасників освітнього процесу. Хочу, щоб навчання проводилося офлайн, щоб ми ходили до школи, були активними та здоровими. Я радію, що нарешті ми оцінили, що таке школа. Переконана, карантин пішов усім нам на користь, адже ми встигли засумувати одне за одним. Я сподіваюся, що і вчителі, і діти будуть старатися, щоб навчання було корисним і приносило усім задоволення.»

Для того, аби школярі справді «горіли» навчанням, на завершення заходу запалили вогонь Знань та передали його учням, які показали найвищі результати у навчанні минулого року. Богдан Бучинський здобув 7 призових місць на районних олімпіадах, а Роман Бучинський отримав грамоту від Вінницької федерації шахів за виконання 1 спортивного розряду, а також знижковий сертифікат на навчання у школі іноземних мов.

Бажаємо усім учасникам освітнього процесу наснаги, сил та енергії для реалізації всіх планів та нових досягнень!

5f4fe72702e25548013673.jpg 5f4fe73dae9ba932835411.jpg 5f4fe3cb605d4665332772.jpg 5f4fe50940947316840137.jpg 5f4fe59a11acb395117435.jpg 5f4fe5e8332aa343915380.jpg