04.01.2021 12:57

Проєкт «Підтримка процесу децентралізації: розвиток компетенцій об’єднаних територіальних громад у сфері надання соціальних послуг»

5ff314c3895e0987201402.jpg

На початку липня 2020 року КУ «Центр надання соціальних послуг» Брацлавської селищної ради взяла та надалі приймає участь в проєкті «Підтримка процесу децентралізації: розвиток компетенцій об’єднаних територіальних громад у сфері надання соціальних послуг», який фінансується програмою польського співробітництва задля розвитку Міністерства закордонних справ РП та Посольством США в Україні.

Мета : розвиток компетенцій об’єднаних територіальних громад у сфері соціальної допомоги та підвищення кваліфікації фахівців соціальної сфери, що у свою чергу, має допомогти у наданні якісних соціальних послуг жителям громад.

В рамках проєкту ми мали можливість отримати  одноразову допомогу, для покращення роботи установи в сфері надання соціальних послуг.

Сьогодні КУ «Центр надання соціальних послуг» Брацлавської селищної ради отримала одноразову допомогу – ноутбук.

Дякуємо представництву фонду міжнародної солідарності в Україні «Solidarity Fund PL in Ukraine» за підтримку!!