10.03.2021 12:49

До уваги жителів громади

6048c573c0e9a987390275.jpg

Брацлавська селищна рада здійснює заходи покликані забезпечити контроль для збереження та належної експлуатації вуличної мережі дорожнього покриття Брацлавської територіальної громади.

Так 09 березня 2021 року інспектором з благоустрою Брацлавської селищної ради Олянишеним В.П. було здійснено контроль на підприємстві «Грабовецький гранкар’єр», щодо недопущення перевантаження транспортних засобів, які здійснюють перевезення продукції зазначеного підприємства.

У разі  виявлення перевантаження транспортних засобів та недотримання правил дорожнього руху перевізниками, Брацлавська селищна рада буде змушена звертатися до органів національної поліції України для захисту інтересів мешканців, Брацлавської територіальної громади.