12.04.2021 07:07
Брацлавська територіальна громада приймала участь в проєкті "Озеленення планет"
![6073f85f9ceec566439376.jpg 6073f85f9ceec566439376.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/26/4580/6073f85f9ceec566439376.jpg)
Брацлавська територіальна громада в особі Брацлавського селищного голови Кобринчука Миколи та заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Марчука Андрія, приймала участь в глобальному екологічному проєкті "Озеленення планет". Були визначені три "акційні" ділянки: у Брацлавському, Шпиківському та Журавлівському лісництвах.
У Брацлавському лісництві висаджували майбутній ліс на ділянці площею 4,2 га, використовуючи лісові культури дуба звичайного з горіхом чорним та липою.