08.04.2021 05:20
Вітаємо довгожительку громади
![606e947370a8a744698751.jpg 606e947370a8a744698751.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/26/4575/606e947370a8a744698751.jpg)
Брацлавський селищний голова Микола Кобринчук разом з старостою Вовчоцького старостинського округу Безмощук Галиною привітали жительку с.Вовчок Слободянюк Марію Емануїлівну з 90 - річчям від Дня народження.
Від усього серця вітаємо з 90-річчям! Такий ювілей — дуже важлива і значима подія. Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.