23.03.2021 12:59

Щедрі люди щедрі у всьому!

6059e79f1eb70385006798.jpg

Щедрі люди щедрі у всьому!

Щиро дякуємо ФГ «Криниця» на чолі з керівниками Дончик Людмилою Дмитрівною та Сергієм Федоровичем, депутатом Брацлавської селищної ради, за неодноразову матеріальну допомогу Брацлавському навчально-виховному комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1- гімназія" Брацлавської селищної ради Немирівського району, Вінницької області

На виділені ними кошти в сумі чотири тисячі п’ятдесят гривень було придбано спецодяг для технічного персоналу та працівників харчоблоку нашої гімназії та Монастирської філії в кількості 9 халатів і 3 костюми для кухарів, що відповідають нормам гігієни та охорони здоров’я. Спецодяг зручний, естетичний, комфортний, практичний, з високоякісної тканини. Створює позитивний корпоративний імідж гімназії. У цьому одязі персонал закладу буде виглядати стильним, охайним і привабливим.