12.04.2021 10:28

Тульчинська окружна прокуратура розпочала роботу

6074220835810057577730.jpg

На виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи   органів прокуратури» від 19.09.2019 № 113-ІХ та відповідно до наказів Генерального прокурора України від 17.02.2020, з 15 березня 2021 року розпочала роботу Тульчинська окружна прокуратура Вінницької області з адміністративним центром у місті Тульчин, Вінницької області.

Місцем розташування Тульчинської окружної прокуратури являється адміністративне приміщення розташоване за адресою: інд. 23600. вул. Гагаріна, 14, м. Тульчин, Вінницької області, e-mail: tulchyn@vin.gp.gov.ua, тел/факс: (04335) 2-39-40.

З метою оптимізації роботи окружної прокуратури додатково структурі створено два відділи: Крижопільський відділ Тульчинської окружної  прокуратури, який знаходиться за адресою: інд. 24600 вул. Ярослава Мудрого, 1, смт. Крижопіль, Тульчинського району, Вінницької області тел./факс (04340) 2-13-38 та Томашпільський відділ Тульчинської окружної прокуратури розташований за адресою: інд. 24200, вул. І.Гаврилюка, 57, смт. Томашпіль, Тульчинського району, Вінницької області, тел./факс (04348) 2-11-85.

Згідно районного поділу, до території на яку поширюються повноваження Тульчинської окружної прокуратури увійшли: Брацлавська селищна, Вапнярська селищна, Городківська сільська, Крижопільська селищна, Міщанська селищна, Студенянська сільська, Томашпільська селищна, Тульчинська міська, Шпиківська селищна територіальні громади, з яких до

Крижопільського відділу Тульчинської окружної прокуратури увійшли Крижопільська селищна, Городківська сільська, Піщанська селищна. Студенянська сільська громади та до Томашпільського відділу Тульчинської окружної прокуратури: Томашпільська селищна і Вапнярська селищна громади.

Тульчинська окружна прокуратура являється новоствореним правоохоронним органом, па який згідно вимог чинного законодавства покладено функції захисту прав і свобод людини, загальних інтересів суспільства та держави.

Відповідно з метою здійснення окружною прокуратурою ефективної координації дій правоохоронних органів по боротьбі зі злочинністю і корупцією, правильного визначення наглядових зусиль і об'єктів нагляду, прогнозування розвитку негативних тенденцій, розробки запобіжних заходів та формування наглядової політики в цілому, надіюсь за забезпечення нашої плідної співпраці.

Додатково прошу врахувати, що на сьогоднішній день, з урахуванням вимог Закону України від 17.03.2020 № 530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 «Про невідкладні заходи щодо забезпечені... національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COV1D- 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», уведеного в дію Указом Президента України від 13.03.2020 № 87, постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», ст. 11 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст. 7 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», наказів виконувача обов’язків Генерального прокурора від 12.03.2020 № 141 та від 13.03.2020 № 147, тимчасово обмежено допуск до адміністративних будівель органів прокуратури та встановлено особливий порядок їх роботи.

У зв’язку з цим на час дії карантину на всій території України проведення особистого прийому заявників, запитувачів інформації та депутатів усіх рівнів призупинено.

Водночас звернутися до Тульчинської окружної прокуратури можливо з письмовим зверненням (поштою, шляхом подання електронного звернення або зателефонувавши на телефон «гарячої лінії» - (0435) 2-39-40.

Вищевказана інформація надається на підставі ст. 6 Закону України «Про прокуратуру».