31.05.2021 09:07

Виставка-фестиваль AGROHSOW Ukraine в рамках якої відзначатиметься Всеукраїнський День Фермера

60b47edee62bc__KNsHsQdOr-600x400.jpg

Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації повідомляє, що з 16 по 18 червня в Черкасах на території аеропорту (м. Черкаси, КП «Черкаський аеропорт» вул. Смілянська, 168) відбудеться масштабна виставка-фестиваль AGROHSOW Ukraine в рамках якої відзначатиметься Всеукраїнський День Фермера.

Тематика виставки: техніка та обладнання, внутрішньогосподарська логістика, селекція та насінництво, агрохімія та засоби захисту, управління технологічними процесами, автовиставка, фестиваль інновації.

Програма заходу передбачає:

• демонстрації та шоу сільськогосподарської техніки;
  • активна програма на стендах учасників, розіграш подарунків;
  • нагородження Фермерів з усієї України в різних номінаціях;
  • велика зона фестивалю: майстер-класи, перегони тракторів, виступи гуртів;
  • масштабна, розважальна програма до святкування Всеукраїнського Дня Фермера.

Більш детальну інформацію щодо участі у виставці можна отримати за телефоном: +380684858386, e-mail: agroshow.ua@gmail.com.

Реєстрація учасників здійснюється на сайті: agroshow.com.ua